Poštovné a doprava

Zboží je zákazníkovi odesíláno Českou Poštou přičemž je potřebné vyplnit telefonické číslo pro usnadnění předání zásilky zákazníkovi. Okamžikem objednání zboží je uzavřena kupní smlouva. Během objednávky si zákazník zvolí způsob dopravy. Poštovné je hrazeno zákazníkem.
 
Způsob uhrazení ceny za zboží
 
Zákazník má několik možností uhrazení kupní ceny za zboží. Zboží je možné v plné výši uhradit dobírkou, při osobním odběru v našé kamenné prodejně, anebo převodem na účet dodavatele. V případě placení na účet dodavatele bude zboží odesláno až v momentu přijetí platby. 
 
Způsob dopravy
 
Dopravu na určenou adresu zajišťuje dodavatel, a to na území celé České i Slovenské republiky prostřednictvím České pošty. Náklady na dopravu zboží jsou uvedené v objednávce.
 
Dodací lhůta
 
Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností dodavatele dodáno v co nejkratší době Českou poštou obvykle do 2-5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce. Obchodní balík pošta vydá příjemci za podmínky, že jeho převzetí potvrdí.
Podepsáním dodacího listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené.