PUROTATTO - luxusní móda a bytové vůně

Italská značka Purotatto - představuje řadu oblečení s "eco-chic" filozofií. Jedinečnost této značky spočívá v použití těch nejkvalitnějších materiálů jako je mléčné vlákno, bavlna, bambus a obohacené aloe, díky které může kůže dýchat. Materiály jsou 100% přírodní, takže nikdy nezpůsobí alergii a jsou tak jemné, že kůži pohladí.
Základní řadou tvoří trička z tohoto neuvěřitelně jemného materiálu, které mají volbu všech střihů a délek, a některé z nich jsou i oboustranné. Jsou celoročním doplňkem do každé skříně, pod sako, volně ke kalhotám či sukním. Jsou prostě základním módním prvkem kažženy. Jemnost těchto triček nelze popsat, musíte se dotknout a pak pochopíte .....
Designové kolekce této značky nabízí mnoho rafinovaných modelů, které svou jednoduchou linií a střihem zvýrazní luxus a kvalitu použitých materiálů. Značka neupřednostňuje design nad pohodlím, proto se žena v modelech od PUROTATTO bude cítit nejen žensky a výjimečně, ale i pohodlně a nesvázaně.

PUROTATTO jako doplněk nabízí i jedinečnou vůni (vůně čistě vypraného prádla), kterou lze koupit v podobě mýdla, které vložíte do šatní skříně, parfému na oblečení, svíčky a difuzéru.

Vše je vyrobeno v Itálii - od začátku až do konce. Rádi Vás pozveme přímo do výroby či showroomu v Miláně.

Ceník zašleme na vyžádání. 

 

 

 
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem