Novinka Efekt lupa
  • 1 z 8
 

INTERIÉROVÉ VŮNĚ

Neohodnoceno
 

VUUDH je moderní lifestylová značka vůní, která je inspirována cestami a vzpomínkami na vůně z každého města. Eseciální oleje jsou 100% přírodní pocházející z bylin nebo rostlin. Místní botanické produkty, kultura, historie a životní styl jsou interpretovány do celé řady interiérových vůní. Veškeré tyto ingredience dodávají vyjímečný a exotický nádech této asijské značce.

NABÍZENÉ PRODUKTY: luxusní designové difuzéry, bytový sprej, aromatická svíčka (i cestovní verze), vonný sáček. 

Více o produktech a vůních se dozvíte zde - https://www.vuudh.cz

Kód produktu 1366
Výrobce Vuudh
Kategorie VUUDH - interiérové vůně
 

VUUDH je moderní lifestylová značka vůní, která je inspirována cestami a vzpomínkami na vůně z každého města. Eseciální oleje jsou 100% přírodní, pocházející z bylin nebo rostlin. Místní botanické produkty, kultura, historie a životní styl jsou interpretovány do celé řady interiérových vůní. Veškeré tyto ingredience dodávají vyjímečný a exotický nádech této asijské značce.

NABÍZENÉ PRODUKTY: luxusní designové difuzéry, bytový sprej, aromatická svíčka (i cestovní verze), vonný sáček. 

Více o produktech a vůních se dozvíte zde - https://www.vuudh.cz a doporučené maloobchodní ceny najdete zde - https://www.vuudhshop.cz

V případě zájmu o toto zboží nás neváhejte kontaktovat a my Vám zašleme velkoobchodní ceník, případně se můžeme sejít na osobní prezentaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: