Italská značka Sandro Ferrone (více zde) nabízí elegantní a kvalitní dámskou módu pro všechny věkové katogerie.

Sweet Lola - elegantní dámská móda určená pro větší velikosti. Velikosti jsou označené klasicky, ale odpovídají větším velikostem (tzn. XS -  M, S - L, M - XL atd)

Značka Q2 nabízí originální, kvalitní oděvy s osobitým stylem za přijatelné ceny. Džíny, sukně, elegantní kalhoty, šaty, topy, svetry, bundy atd. to vše lze najít u této značky.

Italská značka Purotatto - představuje řadu oblečení s "eco-chic" filozofií. Jedinečnost této značky spočívá v použití těch nejkvalitnějších materiálů jako je mléčné vlákno, bavlna, bambus a obohacené aloe, díky které může kůže dýchat. Materiály jsou 100% přírodní, takže nikdy nezpůsobí alergii a jsou tak jemné, že kůži pohladí.
Základní řadou tvoří trička z tohoto neuvěřitelně jemného materiálu, které mají volbu všech střihů a délek, a některé z nich jsou i oboustranné. Jsou celoročním doplňkem do každé skříně, pod sako, volně ke kalhotám či sukním. Jsou prostě základním módním prvkem každé ženy. Jemnost těchto triček nelze popsat, musíte se dotknout a pak pochopíte .....
Designové kolekce této značky nabízí mnoho rafinovaných modelů, které svou jednoduchou linií a střihem zvýrazní luxus a kvalitu použitých materiálů. Značka neupřednostňuje design nad pohodlím, proto se žena v modelech od PUROTATTO bude cítit nejen žensky a výjimečně, ale i pohodlně a nesvázaně.

 

PUROTATTO jako doplněk nabízí i JEDINEČNOU VŮNI (vůně čistě vypraného prádla), kterou lze koupit v podobě mýdla, které vložíte do šatní skříně, parfému na oblečení, svíčky a difuzéru.

SANDRO  FERRONE

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a my Vám zašleme kompletní nabídku aktuální kolekce. 

NÍŽE UKÁZKY Z KOLEKCE JARO/LÉTO 2020

Sweet Lola

Q2

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a my Vám zašleme kompletní nabídku aktuální kolekce. 

NÍŽE UKÁZKY Z KOLEKCE JARO/LÉTO 2020

© 2011 Proudly created by FASHION HOME​